ФІНАЛ! Переможцем Євробачення 2017 став.. ВИ НЕ ПОВІРИТЕ!!! (ВІДЕО+ФОТО)

5


Переможець Євробачення-2017 – Сальвадор Собрал з Португалії

Переможцем " Євробачення-2017 став учасник від Португалії – Сальвадор Собрал з піснею "Amar Pelos Doi". За результатами голосування журі та телеглядачів Сальвадор Собрал отримав 758 балів, – Корупція Інфо

Популярне: ГЕНОЦИД ПРОДОВЖУЄТЬСЯ: Вартість на воду підскочила до небес! Ви впадете коли побачите ці цифри!

Фінал Євробачення-2017 пройшов у Києві 13 травня. У фіналі за першість змагалися 26 учасників. 20 фіналістів визначилися за результатами голосування у двох півфіналах, які відбулися 9 і 11 травня. З першого півфіналу у фінал вийшли: Молдова, Азербайджан, Греція, Швеція, Португалія, Польща, Вірменія, Австралія, Кіпр, Бельгія. Переможці другого півфіналу – це конкурсанти з Болгарії, Білорусі, Хорватії, Угорщини, Данії, Ізраїлю, Румунії, Норвегії, Нідерландів та Австрії.

Ще 5 учасників (Іспанія, Італія, Великобританія, Німеччина, Франція) виступили відразу у фіналі на правах країн-засновниць конкурсу. Україна потрапила відразу до фіналу як країна-господиня. Представник України група o.torvald виступила під номером 22.

Переможцем " Євробачення-2017 став представник Португалії Сальвадор Собрал з піснею Amar Pelos Doi. Журі та глядачі оцінили виступ Сальвадора 758 балів (382 від журі кожної з країн та 376 від телеглядачів).

Артист став новим фаворитом букмекерів практично в останню ніч перед фіналом, змістивши на цій посаді італійця Франческо Габбани. Ще перед початком фіналу Євробачення Сальвадор Зібрав отримав премію Марселя Безансона.

Молодий і романтичний Сальвадор вивчав психологію, проте любов до музики взяла своє. Народився в Лісабоні, деякий час хлопець жив у США і в Барселоні. Пройшов навчання в престижній школі Taller de Musics і брав участь у кількох гучних музичних проектах. На його рахунку вже є повноцінний музичний альбом під назвою "Excuse Me" (2016).

Його музика — зухвала, яскрава, з нотками Латинської Америки. На сцені співак вражає спонтанністю і щирістю, а його солодкий тенор просто заворожує. У його виступі у фіналі Євробачення-2017 не було ніяких спецефектів і шоу, Сальвадор підкупив виключно голосом і харизмою.

Пісню "Amar Pelos Dois" ("Для нас"), яку португалець виконав на Євробаченні-2017 в Києві, написала не менш талановита сестра Сальвадора Луїза Собрал. Співак каже, що композиція проста, емоційна і спонтанна. А Євробачення-2017 Сальвадор сприймає як прекрасну можливість отримати популярність за межами Португалії й піднятися на щабель вище в музичній кар'єрі.

Після оголошення результатів Євробачення-2017 Сальвадор Собрал заспівав разом з сестрою 

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки