Мерія маленького містечка Дніпропетровщини замовила авто майже за 800 тисяч гривень

0

Мером Першотравенська восени 2015 року була обрана Оксана Вінницька.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Виконавчий комітет Першотравенского міської ради Дніпропетровської області 12 квітня за результатами тендеру замовив ТОВ «Автоцентр-Дніпропетровськ» легковий автомобіль вартістю 755 тисяч гривень. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма продасть міськраді «Skoda Superb» в комплектації Ambition 1.8 TSI. В автомобілі буде підігрів передніх сидінь, кліматконтроль з комбифильтром, подушки безпеки, пакет «погані дороги», Вluetooth, комп’ютер Maxi-Dot.

В відкритих джерелах є інформація, що акційні ціни на «Skoda Superb» в комплектації Ambition 1.8 TSI починаються від 760 тисяч гривень, вартість базової моделі «Skoda Superb» стартує від 674 тисяч гривень.

Єдиним конкурентом «Автоцентр-Дніпропетровськ» на відкритих торгах було ТОВ «Автоцентр-Полтава» Юрія Руденко. Фірма запропонувала суму більше, ніж у переможця – 780 тисяч гривень. Саме такою була очікувана вартість.

Засновниками «Автоцентр-Дніпропетровськ» вказані ТОВ «Автотрейдинг атолл груп» та ПРАТ «Атолл Холдинг». Бенефіціаром є Олег Боярин, який також є бенефіціаром «Єврокару».

У Першотравенську проживає 30 тисяч жителів, місто очолює Оксана Вінницька, що балотувалася восени 2015 року на виборах мера від «Опозиційного блоку».

Источник