Як Алчевськ звільнили від української води

0


Після того, як славні ополченці ЛНР «звільнили» Алчевськ, місто став відчувати перебої з постачанням води. Інтелектуального рівня борців з фашизмом, на жаль, не вистачило щоб усвідомити просту річ — якщо водозабір залишиться на українській стороні, а вони при цьому будуть стріляти в цю сторону, то місто швидше за все залишиться без води. Зрозуміло, так і сталося.

Якийсь час добре українську державу безкоштовно забезпечувало водою горду «луганську республіку», але оскільки борці з фашизмом відмовилися платити за бандерівську воду, зрештою подачу скоротили до мінімуму.

Тепер Алчевськ отримує воду в дуже урізаному кількості за графіком. Місцями вода йде раз на два дні. Але це ще не межа. До літа місто швидше за все, перейде на новий графік — раз в три дні. Про це заявила «мер» міста Наталія Пяткова (яку ніхто не обирав).

Після цього ще якийсь чиновник поскаржився, що Україна припинила подачу води в місто. Ось які бандерівці нехороші! Ми їх вбиваємо-вбиваємо, в підвалах пытаем-пытаем, обстреливаем-обстреливаем, а вони нам воду не хочуть давати, гади такі.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки